Postýlky pro nejlepší spánek

Dětské postýlky bazar

Výběr dětské postýlky je poměrně složitá věc a je nutné postýlku vybrat dobře. Záleží jen na vás kolik do ní chcete nebo spíš můžete investovat. Existují movitější rodiny, kterým na penězích nezáleží a tak svému dítěti mohou zakoupit postýlky i za několik desítek tisíc korun, které jsou sice překrásné, jistě i kvalitní, ale pro některé rodiny nedostupné z hlediska financí.

Jak vaše dítě roste potřebuje větší a větší postýlku až nakonec doroste do věku, kdy je mu koupena klasická postel pro dospělé. Postýlek, že kterých děti už vyrostli se můžete ” zbavit ” hlavně na internetu, na stránkách bazarového nábytku nebo potřeb pro děti. Tady mohou nakupovat hlavně rodiny, které příliš finančních prostředků nemají. Postýlky jsou kvalitní a především levné. Nejsou příliš opotřebované, protože malé děti příliš neničí věci okolo sebe. Při výběru postýlky z bazaru dbejte na několik věcí, které by vás v pozdější době mohli doběhnout. Především dbejte toho, aby vám kromě postýlky byli dodány i veškeré dodatky o tom, že postýlka skutečně odpovídá hygienickým předpisům a normám.

Proč hygienickým předpisům, ptají se především  začínající rodiče?

Dítě mnohdy tyče u postýlky olizuje nebo ocucává a pokud je postýlka nalakovaná, mohli by vzniknout zdravotní potíže, pokud se nejedná o kvalitní lak. Dbejte toho, aby byli tyče u postýlky vzdáleny alespoň 6,5 cm, protože dítě tím nesmí propadnout ani prostrčit hlavičku.

Komentáře jsou uzavřeny.