Postýlky pro nejlepší spánek

Dětská postel se zábranou

Správný výběr dětské postele je vždy složitá věc. Mnohdy dokonce složitější, než si kdejaký rodič může představit. Pokud máte o dítě strach, že v noci během spánku spadne z postele, tak je rozhodně lepší pořídit mu právě postel se zábranou. Zajistí to klidný spánek nejen vám, ale i vašemu dítěti, které díky zábraně získá pocit bezpečí.

Zábrana je nezbytná především u postelí vyvýšených nebo u patrových postelí, kde opravdu hrozí riziko pádu a přitom ošklivého poranění některých částí těla. Na pohodlí dítěte a jeho bezpečí velice záleží a pokud by se dítě v noci bálo, mohlo by to do budoucna narušit jeho spánek. U zábrany je velice jednoduchá instalace a pokud si na ni netroufáte je možné zakoupit postel i se zábranou, která je na posteli již namontována. Pokud má dítě dřevěnou postel je vhodné volit i dřevěnou zábranu. Vždy je nejlepší materiály spojit dohromady, aby dětský pokoj nevypadal příliš přeplácaně nebo nevkusně.

Jestli má dítě postel u zdi alespoň z jedné strany, tak zde být zábrana nemusí. Zábrana je důležitá po celém obvodu, který je umístěn do prostoru ať už po boku dítěte nebo u jeho hlavičky či nohou. Pády z postele bývají v noci u dětí velice časté a tak dejte pozor, aby se to nestalo i vašemu dítěti. Zvolte co nejdříve tu nejlepší zábranu na postel, která by uchránila vaše dítě a vám zajistila klidné spaní bez starostí.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Postýlky pro miminko a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.